Młodszy Specjalista ds. Logistyki / Junior Logistics Specialist

Tczew | Pomeranian Voivodeship | Poland

Firma Multi Packaging Solutions należy do międzynarodowej grupy WestRock skupiającej ponad 400 różnych fabryk na całym świecie. Multi Packaging Solutions produkuje opakowania dedykowane kosmetykom, napojom alkoholowym, wyrobom tytoniowym, słodyczom, a także branży farmaceutycznej.

Aktualnie do oddziału naszej firmy w Tczewie (woj. pomorskie) prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Kluczowe zadania:

  • Sporządzanie dokumentacji eksportowo - importowej
  • Planowanie, organizacja i monitoring wysyłek towarów zgodnie z obowiązującymi procedurami
  • Rozliczanie faktur transportowych
  • Współpraca z przewoźnikami, agencjami celnymi, działami produkcji, kontroli jakości i obsługi klienta wewnątrz firmy
  • Wyjaśnianie zapytań od klientów i wewnętrznych działów odnośnie wysyłek produktów
  • Kontrola stanów magazynowych produktów gotowych oraz przeprowadzanie inwentaryzacji
  • Komunikacja z klientem oraz magazynami zewnętrznymi
  • Wsparcie analityczne kadry zarządzającej

Naszym pracownikom oferujemy:

·        Umowę o pracę

·        Atrakcyjne wynagrodzenie

·        Pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej

·        Dodatkowe benefity (ZFŚS, dofinansowanie do karty Multisport oraz dofinansowanie do pakietu medycznego)

Wymagania:

·        Umiejętność sporządzania dokumentacji eksportowo – importowej oraz organizowania i kontroli transportów

·        Znajomość zasad INCOTERMS

·        Podstawowa znajomość przepisów dotyczących odpraw celnych i rozliczania faktur transportowych

·        Umiejętności negocjacyjne

·        Samodzielność w działaniu

·        Bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego

·        Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

·        Umiejętność pracy w zespole

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: „Wyrażam świadomą i dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.