Operator Maszyny Drukującej

Tczew | Pomeranian Voivodeship | Poland

Multi Packaging Solutions jest jedną z najbardziej wyspecjalizowanych drukarni offsetowych w Polsce. Firma należy do międzynarodowej grupy WestRock skupiającej ponad 400 różnych fabryk na całym świecie. Multi Packaging Solutions produkuje opakowania dedykowane kosmetykom, napojom alkoholowym, wyrobom tytoniowym, słodyczom, a także branży farmaceutycznej.

Do oddziału firmy Multi Packaging Solutions w Tczewie (woj. pomorskie) prowadzimy rekrutację na stanowisko: Operator Maszyny Drukującej.

Kluczowe zadania:
  • Obsługa maszyny drukującej offsetowej
  • Nadzór nad procesem druku
  • Ustawianie właściwych parametrów maszyny
  • Zapewnienie efektywnej pracy obsługiwanej maszyny
  • Produkowanie wyrobu zgodnie ze specyfikacją produktu
  • Bieżąca kontrola jakości produktu
  • Obsługa, przezbrajanie oraz nadzór nad procesem drukowania w technologii offsetowej
  • Wypełnianie dokumentacji produkcyjnej
  • Dbałość o ład i porządek na stanowisku pracy
  • Dbałość o stan narzędzi i urządzeń używanych podczas pracy
  • Czyszczenie i konserwacja maszyn i urządzeń na stanowisku pracy
  • Raportowanie wykonanej pracy przełożonemu
Wymagania:
  • Wykształcenia poligraficznego lub ukończonego, udokumentowanego szkolenia w zakresie obsługi maszyn offsetowych
  • Doświadczenia w obsłudze maszyn drukujących
  • Umiejętności technicznych
  • Dobrej organizacji pracy własnej, samodzielności w realizacji powierzonych zadań
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem
Naszym pracownikom oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Świadczenia z ZFŚS
  • Możliwość rozwoju zawodowego
Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o wysyłanie CV na adres: praca@westrock-mps.com