Tiskař

Svitavy | Pardubický kraj | Czech Republic

Tiskař
WestRock je pro své zákazníky uznávaným partnerem v oblasti poskytování obalových řešení, která jim pomáhají uspět na trhu. Společnost působí po celém světě, má 45 000 zaměstnanců a více než 300 výrobních a obchodních jednotek v Severní a Jižní Americe, Evropě a Asii. Více informací najdete na www.westrock.com.

Pro náš klíčový závod ve Svitavách, zaměřený na výrobu potištěných obalů, hledáme vhodné kandidáty/ky na pozici:

Tiskař

Co vás čeká:

·         příprava jednotlivých sekcí stroje;

·         řízení a kontrola práce osádky tiskového stroje.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

·         min vyučení, pokud to bude v polygrafickém oboru, bude to velké plus ;-);

·         zkušenosti v obsluze tiskového ofsetového stroje;

·         základní orientaci na PC;

·         manuální zručnost;

·         ochotu pracovt na 12ky.

Co vám můžeme nabídnout:

·         osobní přístup a seriózní jednání;

·         pravidelné navyšování mzdy;

·         dosažitelné bonusy – až 18% z roční mzdy;

·         měsíční finanční benefit;

·         příplatek za přesčasy ve výši 50%;

·         stravenky v hodnotě 130 Kč;

·         příspěvky do „Benefitové Cafeterie“ či na penzijní připojištění;

·         odměny k životním a pracovním výročím;

·         týmové a celofiremní akce;

·         asistenční program - bezplatné právní poradenství;

·         nadstandardní přístup k bezpečnosti práce.

Podpořme společně naše zákazníky (jako např. Pilsner Urquell, Red Bull a mnoho dalších), aby uspěli na trhu! Těšíme se na Vaše životopisy.