Pakowacz/Paletowy

Bialystok | Podlaskie Voivodeship | Poland

Jesteśmy jedną z najbardziej wyspecjalizowanych drukarni offsetowych w Polsce należącą do międzynarodowej grupy WestRock skupiającej ponad 300 różnych fabryk na całym świecie.
Zakłady Multi Packaging Solutions Bialystok produkują opakowania dedykowane kosmetykom, napojom alkoholowym, wyrobom tytoniowym, słodyczom, a także branży farmaceutycznej.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

PAKOWACZ/PALETOWY

OBOWIĄZKI:
• zapewnienie ciągłości zaopatrzenia w materiały do produkcji
• odpowiedzialność za segregację materiałów
• zabezpieczenie palet do transportu
WYMAGANIA:
• uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych – posiadane lub chęć wyrobienia
• gotowość do pracy w systemie zmianowym

OFERUJEMY:
• umowę o pracę
• na początek stawka 15/16 zł za godzinę
• wynagrodzenie zasadnicze + system premiowy
• dofinansowanie do wakacji, świąt, kart sportowych/opieki medycznej
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres:
rekrutacja@westrock-mps.com
W temacie maila proszę wpisać: PALETOWY