Operator Maszyn

Bialystok | Podlaskie Voivodeship | Poland

Jesteśmy jedną z najbardziej wyspecjalizowanych drukarni offsetowych w Polsce należącą do międzynarodowej grupy WestRock skupiającej ponad 300 różnych fabryk na całym świecie.
Zakłady Multi Packaging Solutions Bialystok produkują opakowania dedykowane kosmetykom, napojom alkoholowym, wyrobom tytoniowym, słodyczom, a także branży
farmaceutycznej.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

OPERATOR MASZYN POSTPRESS

OBOWIĄZKI:

  • Obsługa i nadzorowanie maszyn introligatorskich (sztancujących oraz klejąco-składających)
  • Przeprowadzenie procesu produkcji zgodnie z dokumentacją technologiczną wymaganą wydajnością jakością i zamówionym nakładem.
  • Utrzymywanie maszyny w należytym stanie technicznym.

WYMAGANIA:

  • Roczne doświadczenie w obsłudze maszyn
  • Umiejętność pracy zespołowej oraz komunikatywność
  • Dokładność dbanie o szczegół.
  • Dobra organizacja pracy i terminowość
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

OFERUJEMY:

  • Stabilną pracę w międzynarodowej firmie
  • Trzymiesięczne szkolenie stanowiskowe
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pakiet socjalny: dofinansowanie do wczasów oraz świąt, karta Multisport, prywatna opieka medyczna

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres:
rekrutacja@westrock-mps.com
W temacie maila proszę wpisać:
OPERATOR MASZYN