Introligator

Bialystok | Podlaskie Voivodeship | Poland

Jesteśmy jedną z najbardziej wyspecjalizowanych drukarni offsetowych w Polsce należącą do międzynarodowej grupy WestRock skupiającej ponad 300 różnych fabryk na całym świecie. Zakłady Multi Packaging Solutions Bialystok produkują opakowania dedykowane kosmetykom, napojom alkoholowym, wyrobom tytoniowym, słodyczom, a także branży farmaceutycznej.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

INTROLIGATOR

OBOWIĄZKI:
• przeprowadzanie procesów introligatorskich
• pakowanie produkcji gotowej
• utrzymywanie porządku w powierzonym obszarze produkcji
• kontrola jakości produkcji gotowej

WYMAGANIA:
• zdolności manualne
• precyzja w wykonywaniu obowiązków
• gotowość do pracy w systemie zmianowym

OFERUJEMY:

• umowę o pracę
• przyuczenie do stanowiska
• wynagrodzenie zasadnicze + premia
• dofinansowanie do wakacji/świąt/kart sportowych/opieki medycznej

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres:
rekrutacja@westrock-mps.com