Drukarz Offsetowy

Bialystok | Podlaskie Voivodeship | Poland

Multi Packaging Solutions Bialystok Sp. z o.o. - drukarnia offsetowa zatrudni osobę na stanowisko:

DRUKARZ OFFSETOWY
KLUCZOWE OBOWIĄZKI:

  • Przygotowywanie maszyny i przeprowadzanie procesu druku zgodnie  z planem produkcyjnym, dokumentacją technologiczną, obowiązującymi standardami, wzorcami i procedurami
  • Stała kontrola zgodności wykonywanego zlecenia z dokumentacją technologiczną
  • Bieżąca kontrola jakości druku podczas wykonywania nakładu
  • Rozwiązywanie bieżących problemów technologicznych w trakcie procesu druku

WYMAGANIA:

  • Min. 2-letnie doświadczenie na zbliżonym stanowisku
  • Umiejętność obsługi drukarskich maszyn offsetowych firmy Heidelberg
  • Znajomość podstaw Color Managementu
  • Umiejętność rozwiązywania problemów technologicznych podczas druku
  • Dyspozycyjność, zaangażowanie i dokładność

 OFERUJEMY:

  • Pracę w firmie należącej do międzynarodowej korporacji
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe
  • Pakiet socjalny dla pracowników, w tym: Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, dofinansowanie do kart sportowych oraz prywatnej opieki medycznej