Kontroler Jakości

Bialystok | Podlaskie Voivodeship | Poland

Jesteśmy jedną z najbardziej wyspecjalizowanych drukarni offsetowych w Polsce należącą do międzynarodowej grupy WestRock skupiającej ponad 300 różnych fabryk na całym
świecie.
Zakłady Multi Packaging Solutions Bialystok produkują opakowania dedykowane kosmetykom, napojom alkoholowym, wyrobom tytoniowym, słodyczom, a także branży
farmaceutycznej.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

KONTROLER JAKOŚCI

OBOWIĄZKI:

  • Bieżąca kontrola procesów produkcyjnych i produktu gotowego
  • Nadzór nad dokumentacją jakościową dotyczącą poszczególnych produktów
  • Przygotowywanie materiałów związanych z danym zamówieniem oraz wstępna analiza próbek w przypadku zgłoszenia reklamacyjnego klienta oraz zgłoszenia wewnętrznego.
  • Kontrola dostaw surowców do produkcji wprowadzana w sytuacjach krytycznych

WYMAGANIA:

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Znajomość języka angielskiego (w tym słownictwo techniczne)
  • Znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office (szczególnie Excel, Word, PowerPoint)
  • Samodzielność i pro aktywność
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Spostrzegawczość
  • Zainteresowanie tematyką zapewnienia jakości w firmie produkcyjnej

OFERUJEMY:

  • Stabilną pracę w międzynarodowej firmie
  • Trzymiesięczne szkolenie stanowiskowe
  • Możliwość Rozwoju zawodowego
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i kompetencji
  • Pakiet socjalny: dofinansowanie do wczasów oraz świąt, karta Multisport, prywatna opieka medyczna

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:
rekrutacja@westrock-mps.com.