Specjalista ds. HR / HR Specialist

Tczew | Pomeranian Voivodeship | Poland

Firma Multi Packaging Solutions należy do międzynarodowej grupy WestRock skupiającej ponad 400 różnych fabryk na całym świecie. Multi Packaging Solutions produkuje opakowania dedykowane kosmetykom, napojom alkoholowym, wyrobom tytoniowym, słodyczom, a także branży farmaceutycznej.

Aktualnie do oddziału naszej firmy w Tczewie (woj. pomorskie) prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Kluczowe zadania:

  • Wparcie kadry managerskiej w realizacji zadań z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi.
  • Identyfikowanie potrzeb i realizacja działań rozwojowych dla Pracowników.
  • Przygotowanie i prowadzenie procesów podwyższających poziom zaangażowania pracowników.
  • Aktywny udział w tworzeniu i usprawnianiu procedur oraz narzędzi z zakresu ZZL.
  • Udział w projektach z obszaru HR.
  • Prowadzenie działań mających na celu usprawnienie komunikacji wewnętrznej,
  • Wsparcie procesów związanych z administracją personalną.
  • Współpraca przy sporządzaniu list płac oraz naliczaniu wynagrodzeń.

Naszym pracownikom oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej
  • Pakiet szkoleń z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi
  • Dodatkowe benefity (ZFŚS, dofinansowanie do karty Multisport oraz dofinansowanie do pakietu medycznego)

Wymagania:

·        Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: socjologia, psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi),

·        Min. 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

·        Dokładności i rzetelności oraz doskonałej organizacji pracy własnej.

·        Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

·        Proaktywność i wytrwałość w realizacji zadań

·        Wysokie zdolności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole.

·        Znajomość programu SAP HR będzie dodatkowym atutem

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: „Wyrażam świadomą i dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.