Technolog

Bialystok | Podlaskie Voivodeship | Poland

Jesteśmy jedną z najbardziej wyspecjalizowanych drukarni offsetowych w Polsce należącą do międzynarodowej grupy WestRock skupiającej ponad 300 różnych fabryk na całym świecie. Zakłady
Multi Packaging Solutions w Polsce produkują opakowania dedykowane kosmetykom, napojom alkoholowym, wyrobom tytoniowym, słodyczom, a także branży farmaceutycznej.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
TECHNOLOG
Miejsce pracy: Białystok, Zaścianki
KLUCZOWE OBOWIĄZKI:
• Uczestnictwo w ustalaniu technologii związanych z zapytaniami klientów
• Opracowywanie zaleceń technologicznych dotyczących wyceny produktów
• Kontakt z dostawcami w sprawie surowców związanych z zapytaniami klientów
• Kreowanie technologii wytwarzania produktów (głównie Rigid box)
• Wdrażanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych oraz surowcowych w ramach istniejących produktów
• Optymalizacja procesów produkcyjnych oraz stosowanych materiałów
• Kontakt z podwykonawcami – tworzenie specyfikacji technologicznych i projektowych
• Nadzór nad przebiegiem procesów produkcyjnych poprzez kontrolę zgodności procesu z zatwierdzoną ścieżką technologiczną
WYMAGANIA:
• Wiedza z zakresu branży poligraficznej
• Wykształcenie wyższe techniczne
• Znajomość programu ArtiosCAD
• Znajomość języka angielskiego na poziomie min. komunikatywnym
• Inicjatywa w działaniu oraz wysokie zaangażowanie
• Umiejętność analitycznego myślenia
• Umiejętność pracy w różnych zespołach
• Dyspozycyjność
OFERUJEMY:
• Pracę w firmie należącej do międzynarodowej korporacji
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe
• Pakiet socjalny dla pracowników, w tym: Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, dofinansowanie do kart sportowych oraz prywatnej opieki medycznej
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam świadomą i dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych
zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla potrzeb niezbędnych do
realizacji procesu rekrutacji”.