Specjalista ds. Wycen

Bialystok | Podlaskie Voivodeship | Poland

Jesteśmy jedną z najbardziej wyspecjalizowanych drukarni offsetowych w Polsce należącą do międzynarodowej grupy WestRock skupiającej ponad 300 różnych fabryk na całym świecie. Zakłady Multi Packaging Solutions w Polsce produkują opakowania dedykowane kosmetykom, napojom alkoholowym, wyrobom tytoniowym, słodyczom, a także branży farmaceutycznej.

Multi Packaging Solutions Bialystok Sp. z o.o. - drukarnia offsetowa zatrudni osobę na stanowisko:

SPECJALISTA DS. WYCEN
Miejsce pracy: Białystok, Zaścianki
 KLUCZOWE OBOWIĄZKI:
• Prowadzenie istotnych kalkulacji, przetargów i wycen
• Przygotowywanie danych niezbędnych do wykonania kalkulacji oraz koordynacja działań związanych z wykonaniem kalkulacji
• Przygotowanie podsumowań do analizy decyzyjnej
• Opracowywanie propozycji cenowych do przetargów
• Zbieranie oraz analiza danych kosztowo-operacyjnych pod kątem możliwości zwiększenia zyskowności na danym projekcie
• Prowadzenie i udział w projektach oraz działaniach optymalizacyjnych
• Identyfikowanie, weryfikacja i podejmowanie działań prowadzących do maksymalizacji marży wynikającej z działań operacyjnych firmy

WYMAGANIA:
• Min. 3-letnie doświadczenie w firmie poligraficznej
• Wykształcenie wyższe techniczne
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
• Zaawansowana znajomość programu MS Excel (warunek konieczny)
• Dobre zrozumienie procesów produkcyjnych i ich aspektów kosztowych
• Bardzo dobra organizacja pracy własnej
• Umiejętność nadzorowania realizowanych projektów
• Zdolność analitycznego myślenia
• Samodzielność i inicjatywa własna

OFERUJEMY:
• Pracę w firmie należącej do międzynarodowej korporacji
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe
• Pakiet socjalny dla pracowników, w tym: Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, dofinansowanie do kart sportowych oraz prywatnej opieki medycznej
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli w CV:
„Wyrażam świadomą i dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.
Informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane aplikacje.