Specjalista ds. Obsługi Klienta

Bialystok | Podlaskie Voivodeship | Poland

Jesteśmy jedną z najbardziej wyspecjalizowanych drukarni offsetowych w Polsce należącą do międzynarodowej
grupy WestRock skupiającej ponad 300 różnych fabryk na całym świecie.
Zakłady Multi Packaging Solutions Bialystok produkują opakowania dedykowane kosmetykom, napojom alkoholowym, wyrobom tytoniowym, słodyczom, a także branży farmaceutycznej.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA

Miejsce pracy: Białystok, Zaścianki

 OBOWIĄZKI

  • Uruchamianie i pełny nadzór nad procesem realizacji zamówień
  • Bieżący kontakt z Klientami z rynku niemieckiego w celu zapewnienia najwyższego poziomu ich obsługi
  • Sporządzanie i wysyłanie klientom ofert handlowych
  • Prawidłowa i terminowa realizacja zapytań ofertowych oraz zleceń produkcyjnych
  • Tworzenie i kompletowanie dokumentacji technologicznej wymaganej do uruchomienia produkcji
  • Przyjmowanie i monitorowanie reklamacji
  • Prowadzenie i aktualizowanie baz danych obsługiwanych klientów
  • Monitorowanie stanu magazynu oraz egzekwowanie ustaleń dotyczących utrzymywania zapasów wyrobów gotowych

WYMAGANIA:

  • Min. 2-letnie doświadczenie w obszarze obsługi klienta
  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Dodatkowa znajomość języka niemieckiego lub francuskiego mile widziana
  • Dobra znajomość programu MS Excel
  • Mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej

OFERUJEMY:

  • Pracę w firmie należącej do międzynarodowej korporacji
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe
  • Pakiet socjalny dla pracowników, w tym: Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, Dofinansowanie do kart sportowych oraz prywatnej opieki medycznej

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam świadomą i dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.