Specjalista ds. obsługi klienta

Bialystok / Podlaskie Voivodeship / Poland

Email us at rekrutacja@westrock-mps.com to apply

Jesteśmy jedną z najbardziej wyspecjalizowanych drukarni offsetowych w Polsce. Firma Multi Packaging Solutions należy do międzynarodowej grupy West Rock skupiającej ponad 400 różnych fabryk na całym świecie. Multi Packaging Solutions produkuje opakowania dedykowane kosmetykom, napojom alkoholowym, wyrobom tytoniowym, słodyczom, a także branży farmaceutycznej.

Aktualnie do naszej firmy w Zaściankach k. Białegostoku (woj. podlaskie) prowadzimy rekrutację na stanowisko:

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA

KLUCZOWE ZADANIA:

  • bieżący kontakt z Klientami z rynku niemieckiego w celu zapewnienia najwyższego poziomu ich obsługi
  • sporządzanie i wysyłanie klientom ofert handlowych
  • wypełnianie i kompletowanie dokumentacji potrzebnej do realizacji zamówienia oraz nadzór nad tym procesem
  • dbanie o prawidłowe i terminowe wykonanie zleceń produkcyjnych dla Klienta

WYMAGANIA:

  • znajomość języka niemieckiego umożliwiająca kontakty biznesowe(warunek konieczny)
  • dodatkowa znajomość języka angielskiego
  • wykształcenie wyższe
  • min. roczne doświadczenie w obszarze obsługi klienta
  • umiejętność koordynowania realizowanych projektów
  • umiejętność pracy w zespole

OFERUJEMY:

  • pracę w firmie należącej do międzynarodowej korporacji
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i kompetencji
  • pakiet socjalny dla pracowników, w tym: Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, dofinansowanie do kart sportowych oraz prywatnej opieki medycznej.
  • udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@westrock-mps.com

#emailapply

Join our Talent Community

See the latest jobs, news and events by joining our talent community:

Or Sign in Socially