Operator Maszyn DTP

Tczew / Pomeranian Voivodeship / Poland

Email us at praca@westrock-mps.com to apply

Jesteśmy jedną z najbardziej wyspecjalizowanych drukarni offsetowych w Polsce. Firma Multi Packaging Solutions należy do międzynarodowej grupy West Rock skupiającej ponad 400 różnych fabryk na całym świecie. Multi Packaging Solutions produkuje opakowania dedykowane kosmetykom, napojom alkoholowym, wyrobom tytoniowym, słodyczom, a także branży farmaceutycznej.

Aktualnie do naszej firmy w Tczewie (woj. pomorskie) prowadzimy rekrutację na stanowisko:

OPERATOR MASZYN DTP

KLUCZOWE ZADANIA:

  • przygotowywanie materiałów w wersji elektronicznej do druku
  • korekty kolorystyczne
  • przygotowywanie odbitek próbnych w standardzie kolorystycznym
  • przygotowywanie impozycji zgodnie z dokumentacją techniczną
  • obsługę systemu CTP

WYMAGANIA:

  • min. 2 - letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomości programów Adobe Photoshop, Adobe Illustrator lub ArtPro w środowisku MacOSX
  • doświadczenia w branży opakowaniowej
  • doświadczenia w przygotowywaniu prac do druku i obsługi systemów Prepress
  • znajomości obsługi naświetlarki CTP
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

OFERUJEMY:

  • pracę w firmie należącej do międzynarodowej korporacji.
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz dobre warunki socjalne.
  • możliwość awansu zawodowego.
  • dofinansowanie do opieki medycznej lub karty sportowej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: praca@westrock-mps.com

 #emailapply

Join our Talent Community

See the latest jobs, news and events by joining our talent community:

Or Sign in Socially