Operator maszyn introligatorskich

Bialystok / Podlaskie Voivodeship / Poland

Email us at rekrutacja@westrock-mps.com to apply

Jesteśmy jedną z najbardziej wyspecjalizowanych drukarni offsetowych w Polsce. Firma Multi Packaging Solutions należy do międzynarodowej grupy West Rock skupiającej ponad 400 różnych fabryk na całym świecie. Multi Packaging Solutions produkuje opakowania dedykowane kosmetykom, napojom alkoholowym, wyrobom tytoniowym, słodyczom, a także branży farmaceutycznej.

Aktualnie do naszej firmy w Zaściankach k. Białegostoku (woj. podlaskie) prowadzimy rekrutację na stanowisko:

OPERATOR MASZYN INTROLIGATORSKICH

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przeprowadzenie procesu produkcji zgodnie z dokumentacją technologiczną, wymaganą wydajnością, jakością
i zamówionym nakładem.

KLUCZOWE OBOWIĄZKI:

  • obsługa i nadzorowanie maszyn poligraficznych (sztancujących lub klejąco-składających)
  • utrzymywanie maszyny w należytym stanie technicznym
  • nadzór nad pracą współpracowników
  • kontrolowanie jakości druków

WYMAGANIA:

  • min. 2-letnie doświadczenie w obsłudze maszyn introligatorskich
  • wiedza z zakresu procesów introligatorskich
  • umiejętność pracy zespołowej oraz komunikatywność
  • dokładność i dbanie o szczegóły.
  • dobra organizacja pracy i terminowość
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

OFERUJEMY:

  • pracę w firmie należącej do międzynarodowej korporacji
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i dobre warunki socjalne
  • możliwość awansu zawodowego
  • pakiet socjalny dla pracowników, w tym: Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, dofinansowanie do kart sportowych oraz prywatnej opieki medycznej

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@westrock-mps.com

#eamilapply

Join our Talent Community

See the latest jobs, news and events by joining our talent community:

Or Sign in Socially