Specjalista ds. kadr i płac

Tczew / Pomeranian Voivodeship / Poland

Email us at praca@westrock-mps.com to apply

Jesteśmy jedną z najbardziej wyspecjalizowanych drukarni offsetowych w Polsce. Firma Multi Packaging Solutions należy do międzynarodowej grupy West Rock skupiającej ponad 400 różnych fabryk na całym świecie. Multi Packaging Solutions produkuje opakowania dedykowane kosmetykom, napojom alkoholowym, wyrobom tytoniowym, słodyczom, a także branży farmaceutycznej.

Aktualnie do naszej firmy w Tczewie (woj. pomorskie) prowadzimy rekrutację na stanowisko:

SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC

KLUCZOWE ZADANIA:

  • naliczanie wynagrodzeń, tworzenie list płac
  • sporządzanie dokumentacji kadrowej oraz prowadzenie akt osobowych
  • sporządzanie dokumentów zgłoszeniowych do ZUS w programie Płatnik
  • rejestrację danych kadrowych w systemie kadrowo-płacowym
  • sporządzanie zestawień, raportów i zaświadczeń
  • prowadzenie dokumentacji zleceniobiorców oraz rozliczanie umów cywilno-prawnych
  • administrowanie środkami Zakładowego Funduszu  Świadczeń Socjalnych
  • uczestnictwo w projektach działu personalnego

WYMAGANIA:

  • wykształcenia wyższego, mile widziane kierunki ekonomiczne lub pokrewne
  • min. 2 - letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • bardzo dobrej znajomość przepisów: prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i ustawy o PDOF
  • bardzo dobrej znajomości programu Płatnik
  • dobrej znajomości pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)
  • znajomość programu SAP HR będzie dodatkowym atutem
  • dokładności i rzetelności oraz doskonałej organizacji pracy własnej
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

OFERUJEMY:

  • pracę w firmie należącej do międzynarodowej korporacji
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz dobre warunki socjalne
  • możliwość awansu zawodowego
  • pakiet socjalny dla pracowników, w tym: Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, dofinansowanie do kart sportowych oraz prywatnej opieki medycznej

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: praca@westrock-mps.com

#emailapply

Join our Talent Community

See the latest jobs, news and events by joining our talent community:

Or Sign in Socially