Specjalista ds. kadr i płac

Bialystok / Podlaskie Voivodeship / Poland

Email us at rekrutacja@westrock-mps.com to apply

Jesteśmy jedną z najbardziej wyspecjalizowanych drukarni offsetowych w Polsce. Firma Multi Packaging Solutions należy do międzynarodowej grupy West Rock skupiającej ponad 400 różnych fabryk na całym świecie. Multi Packaging Solutions produkuje opakowania dedykowane kosmetykom, napojom alkoholowym, wyrobom tytoniowym, słodyczom, a także branży farmaceutycznej.

Aktualnie do naszej firmy w Zaściankach k. Białegostoku (woj. podlaskie) prowadzimy rekrutację na stanowisko:

SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC

KLUCZOWE ZADANIA:

  • prowadzenie dokumentacji pracowniczej
  • prowadzenie akt personalnych pracowników
  • rozliczenie czasu pracy pracowników
  • naliczanie wynagrodzeń
  • nadzorowanie terminowości wykonywania okresowych badań lekarskich
  • sporządzanie raportów i sprawozdań
  • sporządzanie dokumentacji dla ZUS, GUS, US
  • wystawianie zaświadczeń pracownikom

WYMAGANIA:

  • min. 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (mile widziane w firmie produkcyjnej)
  • praktyczna znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • znajomość zasad rozliczania czasu pracy
  • doświadczenie w zakresie naliczania wynagrodzeń z tytułu umów o pracę oraz umów cywilno-prawnych
  • znajomość Płatnika oraz obsługi programów kadrowo-płacowych
  • znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office
  • wykształcenie  wyższe
  • dobra znajomość języka angielskiego mile widziana

OFERUJEMY:

  • pracę w firmie należącej do międzynarodowej korporacji
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i kompetencji
  • pakiet socjalny dla pracowników, w tym: Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, dofinansowanie do kart sportowych oraz prywatnej opieki medycznej
  • udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@westrock-mps.com

#emailapply

Join our Talent Community

See the latest jobs, news and events by joining our talent community:

Or Sign in Socially